Od jakiegoś czasu oferuję moim klientom fotoksiążki jako część wybranego przez nich pakietu. Jednak w moim odczuciu książki, które drukowałam odbiegały jakością od ideału. Przyszła więc pora na zmianę dostawcy tego typu produktów. Tym sposobem trafiłam na Crystal Albums. Zamówienie na albumy 2+1 (2 sztuki w formacie 20x20cm oraz jedna większa – 30x30cm), oprawione w białą skórę złożyłam i z niecierpliwością czekałam na efekt. Kiedy kurier dostarczył paczkę i zniecierpliwiona dotarłam do jej zawartości, wszelkie wątpliwości jakie miałam przy wyborze dostawcy prysły jak bańka mydlana.

Albumy są fantastycznej jakości, na grubych kartach, doskonale naświetlone, pięknie zaokrąglone rogi, solidna i elegancka skórzana okładka. Wszystko, czego potrzebowałam ja i moi klienci 🙂 Zdjęcia prezentowane na tych sztywnych kartach nabrały zupełnie nowej jakości. Dodatkowo odbitki w stylowych białych ramkach dopełniły całości, a ja z dumą mogłam przekazać całość rodzicom małej Helenki.

Z pewnością jeszcze nie raz skorzystam z oferty Crystal Albums i całym sercem będę do niej namawiała moich klientów, bo mimo wyższej ceny w porównaniu z produktem z linii ekonomicznej, jaką wcześniej miałam w pakiecie, te produkty bronią się doskonałą jakością i z pewnością trwałością na lata, a przecież właśnie po to zatrzymujemy wspaniałe chwile z naszego życia… by cieszyć się nimi nie tylko za tydzień, czy rok, ale za wiele lat móc odświeżyć swoje wspomnienia…

IMG_4200
IMG_4184 IMG_4190  IMG_4193IMG_4192 IMG_4195 IMG_4197 IMG_4198 IMG_4199

 

Share Button