Dziś jest wyjątkowy dzień…

10 lat temu, dokładnie 7 lutego 2007 roku, oficjalnie rozpoczęła swoją działalność moja firma SEPIS PROJECT Marta Borkowska.
Przez ten czas wiele zmieniło się w moim życiu prywatnym, ale i zawodowo chyba nie mogę narzekać 🙂 Poznałam mnóstwo wspaniałych ludzi, z wieloma z nich nadal jestem w kontakcie, często spotykamy się przy okazji kolejnych sesji. Dziękuję Wam za to! Wiele się dzięki Wam nauczyłam, ale też wiem, że jeszcze wiele wyzwań przede mną.

I właśnie dziś, przy okazji tego skromnego 10-lecia, chciałam podzielić się z Wami wyzwaniem, przed jakim stoję. Nie ukrywam, że marzyłam o tym od dawna… Już za krótką chwilę będę Was mogła zaprosić do mojego własnego STUDIA FOTOGRAFII NOWORODKOWEJ, DZIECIĘCEJ i RODZINNEJ…. Wreszcie będziemy mieli kącik, by spokojnie porozmawiać o sesjach, na jakie chcielibyście mnie zaprosić. Będziecie mogli obejrzeć na żywo produkty, jakie przy okazji naszych zdjęć mogę zaproponować i dla Was. I co najważniejsze – wszystko co jest potrzebne do sesji, szczególnie dla tych najmłodszych modeli – będzie na miejscu. Będzie miło, kameralnie, ciepło i przytulnie.

Po 10 latach zaczynam nową przygodę z fotografią…
Mam nadzieję, że będziecie mi na tej nowej drodze towarzyszyć,
bo bez Was to wszystko nie ma sensu!

Śledźcie proszę mój fanpage, bo już wkrótce pojawią się kolejne informacje o moim Studio
i o konkursie, w którym będzie można wygrać darmową sesję na dobry początek 🙂
Marta Borkowska, Sepis Project, www.sepisproject.com

Share Button